Ovoga tjedna, na terenima TK Vinkovci, održalo se HEP Prvenstvo Hrvatske do 14 godina na kojem je nastupilo 5 tenisača TK Ogulin: Dorian Salopek, Luka Neralić, Anton Stipetić, Kristijan Kolić i Kaja Jerak. Dorian Salopek i Luka Neralić zaustavljeni su u polufinalu te dijele 3/4 mjesto. U konkurenciji parova u finalu su Dorian Salopek i Fran Rakonić bili bolji od ogulinskog para (Anton Stipetić i Kristijan Kolić) sa 6:0 6:1. Čestitke finalistima parova i polufinalistima u pojedinačnoj konkurenciji!

MUŠKI POJEDINAČNO – ELIMINACIJE:

1.kolo:

SALOPEK Dorian(OG) – MARDEŠIĆ Dario(SPT): 6:0 6:0

STIPETIĆ Anton(OG) – SUČIĆ Frano(STO): 3:6 6:2 5:7

NERALIĆ Luka(OG) – IVKIĆ Emanuel(OPA): 6:3 3:6 6:1

KOLIĆ Kristijan(OG) – ŠAGOVAC Erik(PON): 6:0 6:0

2.kolo:

SALOPEK Dorian(OG) – SMOLČIĆ Nikola(SPT): 6:1 6:1

NERALIĆ Luka(OG) – SABOLIĆ Dominik(DID): 6:7(2) 7:5 7:6(2)

KOLIĆ Kristijan(OG) – JUTREŠA Hrvoje(TSP): 6:0 6:2

Četvrtfinale:

SALOPEK Dorian(OG) – SUČIĆ Frano(STO): 6:0 6:0

NERALIĆ Luka(OG) – LEVAK Noa(PUN): 6:2 6:3

KOLIĆ Kristijan(OG) – RAKONIĆ Fran(NOG): 1:6 0:6

Polufinale: 

SALOPEK Dorian(OG) – VOLJAVEC Antonio(PON): 4:6 4:6

NERALIĆ Luka(OG) – RAKONIĆ Fran(NOG): 3:6 1:6

MUŠKI PAROVI:

1.kolo:

SALOPEK Dorian(OG)/RAKONIĆ Fran(NOG) – slobodni

NERALIĆ Luka(OG)/BOGDAN Stjepan(RGS)  – BEHR Rafael(POM)/SMOLČIĆ Nikola(SPT): 6:3 7:5

KOLIĆ Kristijan(OG)/STIPETIĆ Anton(OG) – slobodni 

2.kolo:

SALOPEK Dorian(OG)/RAKONIĆ Fran(NOG) – IVANIŠEVIĆ Emanuel(ZGI)/SLIVAR Lukas(ZGI) : 6:1 6:0

NERALIĆ Luka(OG)/BOGDAN Stjepan(RGS) – KOLIĆ Kristijan(OG)/STIPETIĆ Anton(OG): 5:7 5:7

Polufinale: 

SALOPEK Dorian(OG)/RAKONIĆ Fran(NOG) – CEREZIN Vito(ZGI)/MARIČIĆ Lovro(TSP): 6:2 6:7(5) 10/7

KOLIĆ Kristijan(OG)/STIPETIĆ Anton(OG) – LEVAK Noa(PUN)/SABOLIĆ Dominik(DID): 2:6 6:3 10/8

Finale: 

KOLIĆ Kristijan(OG)/STIPETIĆ Anton(OG)  – SALOPEK Dorian(OG)/RAKONIĆ Fran(NOG): 0:6 1:6

ŽENSKI POJEDINAČNO – ELIMINACIJE: 

1. kolo:

JERAK Kaja(OG) – JEROLIMOV Chiara(ZAD): 3:6 3:6

ŽENSKI PAROVI: 

1.kolo:

JERAK Kaja(OG)/STIPČEVIĆ Zara(ZPR) – BELVANOVIĆ Anja(DJA)/MARIĆ Nina(VK): 6:3 6:3

2.kolo:

JERAK Kaja(OG)/STIPČEVIĆ Zara(ZPR) – MIŠKOVIĆ Dora(VUL)/PREIS Lana(VUL): 1:6 0:6